1/4 ORLEN Pucharu Polski: Handball JKS zagra z Mistrzyniami Polski

20 бер. 2024 | Mecze

W ćwierćfinale ORLEN Pucharu Polski zespół Handball JKS-u Jarosław podejmie we własnej hali najlepszą drużynę w kraju – KGHM MKS Zagłębie Lubin.

Handball JKS Jarosław rozpoczął zmagania w ORLEN Pucharze Polski od meczu 1/8 z przedstawicielkami 1. Ligi Centralnej Kobiet – Pre Zero APR-em Radom. Czarno-niebieskie, po wyrównanej walce na terenie przeciwnika, wygrały jednym trafieniem (24:25). Bardzo dobre spotkanie zagrały wówczas Julia Skubacz (5 bramek) oraz Natalia Dmytrenko (7 bramek), która ze względu na uraz ciągle pauzuje.  

Już 21 marca, we własnej hali, jarosławianki powalczą o półfinał z liderkami tabeli ORLEN Superligi Kobiet i ubiegłorocznymi triumfatorki pucharowych rozgrywek – KGHM MKS-em Zagłębiem Lubin. Warto przypomnieć, że w 2023 roku zespół prowadzony przez Michała Kubisztala dotarł aż do finału ORLEN Pucharu Polski, gdzie w wielkim finale zmierzył się właśnie z Miedziowymi. Tak jak przed rokiem, podopieczne Bożeny Karkut będą faworytkami nie tylko w starciu z JKS-em, ale także głównym kandydatem do zdobycia trofeum.

Z pewnością, wspierany przez własną publiczność Handball JKS zechce zaprezentować się w bardzo dobrej strony i stawić czoła aktualnym Mistrzyniom Polski.

1/4 ORLEN Pucharu Polski

Handball JKS Jarosław – KGHM MKS Zagłębie Lubin

21 marca (czwartek), godz. 19:00

Bilety od 18:00 w kasie

Transmisja: https://www.youtube.com/watch?v=B4VbqHNrz1w&feature=youtu.be