Balticus przedłuża współpracę z Superligą o kolejne dwa lata

20 квіт. 2023 | Komunikaty

Balticus, polski producent ekskluzywnych zegarków, przez kolejne dwa lata pozostanie oficjalną marką zegarków Superligi i Superligi Kobiet. W ramach nowej umowy, produkty marki Balticus będą promowane w trakcie meczów najwyższej klasy rozgrywek piłki ręcznej, a zegarki trafią m.in. do najlepszych zawodniczek, gracza miesiąca oraz MVP sezonu.

- Spółka Balticus S.A. wspiera polski sport i uczestniczy w wydarzeniach, które gromadzą ludzi z dobrą energią. PGNiG Superliga oraz PGNiG Superliga Kobiet, to doskonałe miejsce do promowania zegarków naszej marki. Są one wyjątkowe tak jak atmosfera na trybunach, podczas każdego meczu piłki ręcznej. Jestem dumny, że zegarki Balticus trafiają na nadgarstki najlepszej Zawodniczki, Gracza Miesiąca czy MVP Sezonu – mówi Bartosz Knop, właściciel marki Balticus.

Marka ekskluzywnych zegarków nabyła pakiet świadczeń marketingowych, obejmujących widoczność w transmisjach telewizyjnych oraz liczne działania w komunikacji digitalowej – w tym stronie internetowej, social mediach oraz aplikacji mobilnej Superligi i Superligi Kobiet. Balticus pozostaje partnerem wyboru najlepszej Zawodniczki i Gracza Miesiąca w rozgrywkach, czyli głosowaniu w które zaangażowani są dziennikarze sportowi oraz kibice szczypiorniaka. Planowane są również aktywacje skierowane do kibiców.

- To kolejne długotrwałe partnerstwo jakie przedłużamy. Z marką Balticus jesteśmy związani już od 6 lat i co mnie bardzo cieszy, ta współpraca będzie kontynuowana. Zegarki naszego partnera cieszą się popularnością zarówno wśród zawodników jak i kibiców. Jestem przekonany, że kolejne wspólne projekty marketingowe przyczynią się do realizacji wzajemnych korzyści, zarówno po stronie naszego partnera, jak i Superligi – mówi Piotr Należyty, Prezes Superligi sp. z o.o.

Marka Balticus powstała z pasji i miłości do zegarków. Balticus to ekskluzywny microbrand, polskie projekty oraz najlepsze materiały. Zegarki budowane są w oparciu o najwyższej jakości japońskie automatyczne mechanizmy. Produkcja zegarków odbywa się w limitowanym nakładzie.

__________________

Superliga Sp. z o.o. jest spółką zarządzającą najwyższą klasą rozgrywkową piłki ręcznej w Polsce – PGNiG Superligą i PGNiG Superligą Kobiet, odpowiadającą za prowadzenie rozgrywek, sprzedaż praw medialnych i scentralizowanych praw marketingowych.