Daleka podróż na koniec drugiej rundy

24 лют. 2023 | Mecze

Eurobud JKS Jarosław, po nieudanym początku sezonu, od kilku tygodni prezentuje się na miarę swojego potencjału. Efekt? Pewna piąta lokata i zapewnione miejsce w sześciozespołowej grupie mistrzowskiej jeszcze przed zakończeniem drugiej rundy. Jednak zanim to, drużynę Michała Kubisztala czeka daleka podróż do Koszalina.

Spotkanie 18. kolejki PGNiG Superligi Kobiet będzie nie tylko „kropką nad i” podsumowującą drugą rundę w wykonaniu JKS-u, ale również okazją do odskoczenia szóstej w tabeli Galiczance Lwów i zbliżenia się do czwartego MKS-u Piotrcovii. W przypadku wygranej w Koszalinie, czarno-niebieskie będą traciły do Piotrkowianek tylko dwa punkty. Nie ulega wątpliwości, że walka najlepszej szóstki już teraz zapowiada się niezwykle emocjonująco. - Przed nami bardzo duże wyzwania. Widzę jednak bardziej skoncentrowany zespół, bardziej skupiony i starający się naprawić błędy. To jest najważniejsza rzecz. Szukamy „doskonałości” i wierzymy w naszą pracę – mówi Moniky Bancilon, brazylijska rozgrywająca JKS-u.

Najważniejszy w chwili obecnej jest wyjazd do Koszalina, zagranie dobrego meczu i przywiezienie z dalekiej podróży trzech punktów. – Przed nami ostatni mecz tej rundy i na pewno nie będzie on łatwy. Chcemy go wygrać. Postaramy się zagrać skutecznie w ataku i mocno w obronie, by trzy punkty zabrać do Jarosławia – podsumowuje skrzydłowa Natalia Volovnyk.

18. seria PGNiG Superligi Kobiet

Młyny Stoisław Koszalin – Eurobud JKS Jarosław

25 lutego | sobota | godz. 15:00

Transmisja: Emocje.TV

https://emocje.tv/live/1903/mlyny-stoislaw-koszalin-eurobud-jks-jaroslaw