Nie o trzy, a o sześć punktów. Eurobud JKS zagra z Koszalinem

10 груд. 2022 |

Mecz za sześć punktów – taką wagę, w kontekście obecnego miejsca w tabeli, będzie mieć starcie 9. serii PGNiG Superligi Kobiet pomiędzy Eurobudem JKS-em Jarosław a Młynami Stoisław Koszalin.

Po dobrym i do pewnego momentu bardzo równym meczu w Kobierzycach, Eurobud JKS wrócił na Podkarpacie bez punktów. Warto jednak docenić postawę i poziom gry czarno-niebieskich, które pomimo słabszej dyspozycji w ostatnich tygodniach ligowych zmagań udowodniły, że są ciągle mocnym i głodnym zwycięstw przeciwnikiem. Tym razem, jako gospodynie spotkania, powalczą z sąsiadującym w tabeli Koszalinem o zatrzymanie w jarosławskiej hali trzech punktów. - Nie widzę innego scenariusza jak tylko nasza wygrana z koszalińskim zespołem. Wiemy jak ważny jest dla nas ten mecz. Zrobimy wszystko, by jak najlepiej się przygotować i cieszyć z trzech punktów – przekonuje rozgrywająca Karolina Mokrzka.

Zarówno dla ekipy z Koszalina, która w ostatniej serii uległa drużynie z Piotrkowa Trybunalskiego 30:36, jak i dla jarosławianek, mecz 9. serii będzie starciem niezwykle istotnym. - Przed nami mecz o "sześć punktów". Po ostatnim spotkaniu z Kobierzycami pozostał niedosyt. Gramy u siebie, więc ze wsparciem kibiców zrobimy wszystko, aby punkty zostały w Jarosławiu. – obiecuje obrotowa Kinga Strózik.

Eurobud JKS Jarosław – Młyny Stoisław Koszalin

9. seria PGNiG Superligi Kobiet

11 grudnia (niedziela), godz. 16:00

Bilety: w kasie od godz. 15:00

Transmisja: Emocje.TV

LINK: https://emocje.tv/live/1564/eurobud-jks-jaroslaw-mlyny-stoislaw-koszalin