Czarno-niebieskie jadą do Lublina

5 lis 2021 |

W meczu 9. serii PGNiG Superligi Kobiet Eurobud JKS Jarosław zmierzy się na wyjeździe aktualnymi liderkami tabeli – MKS-em FunFloor Perłą Lublin.

W meczu 9. serii PGNiG Superligi Kobiet Eurobud JKS Jarosław zmierzy się na wyjeździe aktualnymi liderkami tabeli – MKS-em FunFloor Perłą Lublin.

Jarosławianki rundę rewanżową rozpoczęły od meczu z MKS-em Zagłębiem Lubin i porażki 23:31 (seria 8.). Pomimo tego, do będącej na podium Piotrcovii brakuje czarno-niebieskim tylko jednego punku. Na chwilę obecną mają ich 12.

Nie ulega wątpliwości, że szczypiornistki z Podkarpacia czeka ciężki bój, o czym wspomina rozgrywająca Valentina Nestsiaruk:

– Na pewno to nie będzie łatwy mecz. Czeka nas trudne spotkanie. Lublin to zespół, który zawsze walczy o najwyższe cele. My skupiamy się na sobie, nasza gra jest najważniejsza. Koncentrujemy się na jej jakości i przygotowaniu taktycznym. Oczywiście, liczymy na doping naszych wspaniałych kibiców. Czekamy też na powrót Sylwii Matuszczyk. Wszystko wygląda już bardzo dobrze.

Lubinianki przegrały jak dotąd tylko jedno spotkanie (4. seria, KPR Gminy Kobierzyce 29:27), mają 21 punktów i przodują w ligowej tabeli. Choć w meczu z JKS-em są faworytkami, walki
i determinacji ze strony przyjezdnych na pewno nie zabraknie.

 

9. seria PGNiG Superligi Kobiet

MKS FunFloor Perła Lublin – Eurobud JKS Jarosław

Sobota, 6.11., godz. 16:00

Hala Globus w Lublinie

Bilety: https://bit.ly/2ZIS2E2

Transmisja: Zobacz.tv

LINK: https://emocje.tv/live/881/mks-funfloor-perla-lublin-eurobud-jks-jaroslaw