Milena Gawron dołącza do Handball JKS-u Jarosław

15 lut 2024 |

Milena, w czerwcu ubiegłego roku, tuż po swoich 11. urodzinach, usłyszała diagnozę, która zmieniła jej życie. Mimo wieku, w którym powinna cieszyć się beztroską zabawą, spotkaniami z rówieśnikami i rozwijaniem pasji, musi mierzyć się z bardzo rzadką chorobą - Generalized Lymphatic Anomaly, czyli anomalią naczyniową objawiającą się licznymi torbielami w układzie kostnym oraz z diagnozą D16.2 – nowotworem kości i chrząstki stawowej kości długiej kończyny dolnej.

Mimo niespodziewanej diagnozy, Milena pokazuje niezwykłą siłę i odwagę. Jest pogodną i wesołą dziewczynką, uwielbia malować, tworzyć projekty, spędzać czas z koleżankami w szkole i pomagać mamie w kuchni, szczególnie przy pieczeniu słodkości. Jej empatia sprawia, że kocha zwierzęta. Marzy, by w przyszłości, jako zdrowa i silna kobieta, zostać malarką lub projektantką.

Życie Mileny to nie tylko chwile radości, ale również walka z łamliwością kości oraz innymi niedogodnościami związanymi z jej chorobą. Wszystko to wiąże się z ogromnymi kosztami leczenia, specjalistycznymi dojazdami do kliniki oraz potrzebą przestrzegania restrykcyjnej diety.

Prosimy Was o wsparcie dla Mileny i jej rodziny w tym trudnym okresie. Każda wpłata, niezależnie od jej wielkości, pomoże w pokryciu kosztów leczenia, zakupu niezbędnych leków, a także w realizacji marzeń Mileny.

LINK DO ZBIÓRKI:

https://wolniodraka.pl/donations/milena-gawron-2/

oraz

https://wolniodraka.pl/superliga/