Wrócić z punktami. Eurobud JKS Jarosław zagra w Piotrkowie Trybunalskim

11 paź 2022 |

Z wiarą i optymizmem czarno-niebieskie wyruszą do Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie rozegrają mecz w ramach 5. serii PGNiG Superligi Kobiet.

Z wiarą i optymizmem czarno-niebieskie wyruszą do Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie rozegrają mecz w ramach 5. serii PGNiG Superligi Kobiet.

Ostatnie spotkania jarosławianek nie należały do udanych. Po porażkach na własnym parkiecie z EKS-em Startem Elbląg i Cabooter HandbaL Venlo (EHF European Cup), Eurobud JKS powalczy o pełną pulę z Piotrcovią. Halę Relax doskonale zna rozgrywająca Małgorzata Trawczyńska, która w poprzednim sezonie występowała właśnie w Piotrkowie Trybunalskim. – Spodziewamy się trudnego spotkania. Gospodynie mają atut własnego parkietu i będą wspierane przez swoich kibiców. My chcemy zaprezentować się z dobrej strony i powalczyć o korzystny dla nas rezultat. Wierzę w nasz zespół i w umiejętności, jakie posiada każda z nas. Jeśli od początku spotkania narzucimy rywalkom nasze warunki gry i podtrzymamy koncentrację do końca, przywieziemy do Jarosławia trzy punkty.

Piotrkowianki wypadają w ligowej tabeli zdecydowanie lepiej. Mają dziewięć punktów, co daje im czwarte miejsce. Eurobud JKS Jarosław ma, jak do tej pory, tylko trzy punkty. Waga tego spotkania jest więc ogromna. Czarno-niebieskie wierzą w zwycięstwo i właśnie z takim nastawieniem przystąpią do tego meczu. – Przed nami ciężki mecz. Chcemy zagrać na swoim dobrym poziomie. Każda z nas chce wygrywać i wierzę, że przywieziemy trzy punkty do Jarosławia – podsumowuje Aleksandra Zimny.

Spotkanie 5. serii odbędzie się 12 października o 17:00. Transmisja w Emocje.TV.