Z Gnieznem o przełamanie

10 lis 2023 | Mecze

W ramach 9. serii ORLEN Superligi Kobiet, Handball JKS Jarosław zmierzy się na własnym parkiecie z MKS-em PR Urbis Gniezno.

Szczypiornistki z Gniezna, z dorobkiem piętnastu punktów, zajmują obecnie czwarte miejsce w ligowej tabeli i od początku sezonu udowadniają, że są bardzo trudnym do ogrania przeciwnikiem. Zawodniczką, na którą należy zwrócić szczególną uwagę jest Malwina Hartman, która przez rozegraniem meczu 9. kolejki plasuje się na drugim miejscu w klasyfikacji najlepszych strzelczyń (52 bramki).

Handball JKS Jarosław liczy na przełamanie. Po serii porażek, wśród których są zarówno te po rzutach karnych, jak i te po emocjonujących końcówkach „na styku”, piłkarki ręczne z Jarosławia chcą dodać coś do zgromadzonych pięciu punktów. O tym, że są groźne i mogą napsuć rywalkom sporo krwi udowodniły chociażby w poprzednim meczu z Miedziowymi, gdzie przez sporą część spotkania walczyły jak równy z równym. – Walczymy w każdym meczu bez względu na to, kto stoi po drugiej stronie. Dajemy z siebie wszystko – mówił trener czarno-niebieskich, Michał Kubisztal.

9. seria ORLEN Superligi Kobiet

Handball JKS Jarosław – MKS PR Urbis Gniezno

11 listopada, godz. 18:00

Bilety w kasie od 17:00 oraz w serwisie Abilet.pl 

https://abilet.pl/wydarzenie/handball-jks-jaroslaw-vs-mks-urbis-gniezno-11193

Transmisja: https://emocje.tv/live/2464/handball-jks-jaroslaw-mks-urbis-gniezno